Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jako DJ bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Waszych imprez. Gram na weselach, imprezach firmowych, imieninach, urodzinach oraz innych imprezach, które będziecie chcieli zorganizować. Warto podjąć ze mną współpracę, ponieważ dobrze znam się na każdej muzyce.

DJ na wesele

Planujecie zorganizować jakaś imprezę firmową? A może szukacie jakichś muzykantów na swoje wesele? Jeżeli chcecie zorganizować jakąś zabawę i szukacie odpowiedniej osoby, która wszystko poprowadzi, to koniecznie musicie się ze mną skontaktować oraz umówić na spotkanie. Jako DJ Łódź zapewniam Wam najwyższą jakość usług.
Mam na imię Tomasz i wyznaje zasadę, że lepiej się spotkać, dzięki czemu będziemy mogli się lepiej poznać. W branży muzycznej działam już od wielu lat i doskonale zdaje sobie sprawę, co to są kasety magnetofonowe. Możecie więc być pewni, że znam się na prowadzeniu wszelakich imprez. Na każdej imprezie ze mną goście doskonale się bawią. Zawsze gram najlepsze przeboje, które dostosowuje do potrzeb osób bawiących się.
Czy są to osoby starsze, czy młodsze - każdy może być pewien, że na pewno będzie doskonale czuł się na parkiecie. Mam nadzieje, że zaufacie mi na tyle, abym mógł poprowadzić Waszą zabawę. Zachęcam do umówienia się na spotkanie, dzięki czemu poznam lepiej Wasze oczekiwania.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Intprojekt

Jeśli poszukują Państwo firmy, która projektuje proste lub rozbudowane systemy wizyjne, zapraszamy na stronę. Dla nas to pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet wymagających...

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji...