Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Cosmetic Laser w Łodzi wyróżnia się tym, że do każdej klientki podchodzi indywidualnie. Oferuje liczne porady i cierpliwie doradza, który z zabiegów i z jaką częstotliwością sprawdzi się najlepiej w danym przypadku. Szerokie spektrum wykonywanych zabiegów daje możliwość poprawy kondycji skóry u każdej z odwiedzających nas kobiet.

Depilacja laserowa

Jesteśmy zespołem kosmetologów posiadających duże doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje do wykonywania poszczególnych zabiegów kosmetycznych. Zajmujemy się kosmetyką laserową oraz estetyczną, głównym obszarem naszej działalności jest depilacja laserowa Łódź.
Dysponujemy nowoczesnymi laserami diodowymi, które umożliwiają szybkie oraz dokładne usuwanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Taki zabieg jest bezinwazyjny i co ważniejsze bezpieczny, nie należy obawiać się żadnych skutków ubocznych, ani bólu. Konsultacja wstępna jest bezpłatna, dlatego zachęcamy Państwa do zapisania się na wizytę. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych usług, pełen profesjonalizm oraz fachowe doradztwo, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie.
Zapraszamy do naszego salony znajdującego się w centrum Łodzi. Każdego klienta traktujemy priorytetowo, oferujemy przystępne ceny oraz bardzo miłą atmosferę podczas zabiegów. Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Natur House

Kolejny raz walka samodzielna walka z nadwagą nie przyniosła zamierzonego efektu? Niestety większość osób popełnia oraz powiela te same błędy, można powiedzieć iż nie posiada odpowiedniej wiedzy na te...

Depilatorium

Dzięki nam możesz odzyskać wysoką samoocenę oraz pewność siebie. Sprawimy, że Twoje ciało już zawsze będzie idealnie gładkie i piękne, jeśli tylko zdecydujesz się przyjść do naszego gabinetu Depilator...