Katalog firm

Conect

Strona internetowa firmy zajmującej się transportem oraz spedycją, mającej w swojej ofercie zarówno przesyłki większe, jak i nieco mniejsze. Firma ta jest elastyczna i dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta, oferując atrakcyjne stawki, bardzo płynną realizację zleceń i profesjonalna obsługę klienta.

Przewozy busem

Conect Spedycja i Transport z Olsztyna to firma logistyczna od lat funkcjonująca na rynku. Doświadczenie oraz znajomość rynku pozwoliła na świadczenie usług w zakresie przewozów towarów niebezpiecznych (ADR), wymagających stałych temperatur (chłodnie), przeprowadzek. Conect dysponuje autami typu plandeka, laweta.
Niektóre auta wyposażone są w windę, ułatwiającą załadunek i rozładunek towaru. Conect to, oprócz transportu, także spedycja na busa. Doświadczona kadra, dzięki znajomości branży i bogatej bazie klientów poprowadzi busy po wszystkich krajach Europy - zadba o terminowość i jakość dostawy, pełne obłożenie ładunkowe w obydwu kierunkach, konkurencyjne stawki.
Wszystko to po to, aby zapewnić komfort zarówno klientowi oferującemu ładunek do przewozu, właścicielowi auta oraz kierowcy. Firma Conect Spedycja i Transport, w trosce o dobry wizerunek i wyróżnienie się na rynku logistyki, gwarantuje szybkie rozliczenie płatności i wypłacalność. Współpraca z olsztyńską firmą to czysta przyjemność.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Musisz dostać się do Holandii, ewentualnie z niej wrócić? Skorzystaj zatem z najbardziej optymalnego rozwiązania jakim jest podróż busem, a tym samym zapoznaj się z ofertą naszej firmy, która już od w...