Katalog firm

Szwarc

Od 2006 roku rozwijamy naszą firmę, dążąc do perfekcji w realizacji nawet najbardziej wymagających projektów z zakresu kamieniarstwa. Zakład Kamieniarski Szwarc proponuje Państwu wykonanie nagrobków i nie tylko. W ofercie mamy też takie wyroby z kamienia jak blaty do kuchni i łazienki, schody wewnętrzne i zewnętrzne, posadzki i parapety. Zapraszamy!

Blaty do kuchni

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy Państwu eleganckie blaty kuchenne Grodzisk Mazowiecki w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla nas kamieniarstwo to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich fachu i korzystamy z najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Na rynku działamy od ponad 10 lat i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów. Nasze blaty kuchenne Grodzisk Mazowiecki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nawet krojenie nie jest w stanie ich zarysować.
Na naszej stronie internetowej mogą Państwo bardzo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą usług i obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Zapewniamy wysoką jakość, fachowe doradztwo i terminowość w realizacji podjętych zleceń.

Kontakt

Ulica: Plantowa 4

Kod: 96-230

Miejscowość: Biała Rawska

http://www.kamieniarstwo-szwarc.pl/

E-mail:

Tel.: 602-175-197


Podobne firmy

Sanitpol

Firma Sanitpol świadczy wysokiej jakości usługi hydrauliczne oraz sanitarne, które wykonywane są fachowo i precyzyjnie. W grę wchodzi m.in. zamrażanie rur, spawanie gazowe, czy też inspekcja kanalizac...

Trakt

Jeśli prowadzisz prace budowlane i potrzebujesz wynająć ciężkie maszyny takie jak koparki, ładowarki czy też dźwigi, skorzystaj z oferty firmy Trakt z Lublina. Jeśli chcesz aby pracownicy tej firmy za...