Katalog firm

Karczma Bida w Lublinie

Wszyscy z Państwa, które cenią sobie wyrafinowane dania kuchni staropolskiej, a także odpowiadający im klimat, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji pod nazwą Karczma Bida. To właśnie tutaj będziecie mogli rozkoszować się doskonałymi posiłkami przy miłej muzyce.

Dania kuchni staropolskiej

Nasza Karczma zaprasza Państwa do swojego lokalu, który znajduje się w Bogucinie, bardzo blisko Lublina. Jeżeli szukacie miejsca na rodzinny obiad to zapraszamy Was do nas. Latem ugościmy Was w naszym ogródku z oczkiem wodnym. Możecie u nas spędzić bardzo długi czas. Zapraszamy Was na obiad.
Potem na spacer po naszym ogródku i na odpoczynek w ciepłym słońcu, na ławeczkach. A potem możecie zjeść u nas jeszcze smakowitą kolację. Gwarantujemy Wam bardzo miłe spędzenie czasu. Szukacie pomysłu na spędzenie ciekawie niedzieli? Karczma Bida poleca swoje usługi. Najlepsza restauracja Lublin? Nie ukrywamy, że to my jesteśmy takim lokalem. Wielu klientów bardzo pozytywnie wypowiada się na temat naszego lokalu.
Mamy nadzieje, że i Wy dołączycie do grona naszych zadowolonych klientów. Odnajdźcie nas na mapie i przybądźcie do nas na bardzo dobre dania. Nasza obsługa przywita Was bardzo serdecznie. Zapraszamy Was również na stronę internetową karczmabida.com do zapoznania się bliżej z sylwetką naszej restauracji.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048