Katalog firm

Kategorie


AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji zleceń. Z usług AZ-PLAST skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z oferty przedsiębiorstwa.

Zgrzewanie palet

Az-Plast to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem ponad dwudziestoletniej obecności na rynku, zajmująca się spawaniem oraz zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W jej ofercie znajduje się przede wszystkim naprawa skrzyniopalet plastikowych oraz ich regeneracja, ale także skup-odbiór odpadów z tworzyw sztucznych. Działalność firmy Az-Plast charakteryzują niskie ceny, najwyższa jakość oraz szybka realizacja przyjętych zleceń.
Spawanie i zgrzewanie tworzyw sztucznych to czynność łączenia na gorąco elementów, która wymaga profesjonalnych umiejętności i doświadczenia. Z tego powodu warto skorzystać z usług oferowanych przez firmę, dzięki którym można liczyć chociażby na naprawę uszkodzonych plastikowych skrzyniopalet, które są wykorzystywane chociażby w przemyśle drobiarskim, rybnym, czy też rolno-spożywczym. Wykonywane naprawy i renowacje są przeprowadzane sumiennie i solidnie, ze szczególną dbałością o trwałość zgrzewanych fragmentów, a także zachowanie ich pierwotnego wyglądu.

Kontakt

Ulica: Diamentowa 19

Kod: 14-100

Miejscowość: Ostróda

http://az-plast.pl/

E-mail: zenon.gnatowski@op.pl

Tel.: 602-504-192