Katalog firm

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji zleceń. Z usług AZ-PLAST skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z oferty przedsiębiorstwa.

Zgrzewanie palet

Az-Plast to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem ponad dwudziestoletniej obecności na rynku, zajmująca się spawaniem oraz zgrzewaniem tworzyw sztucznych. W jej ofercie znajduje się przede wszystkim naprawa skrzyniopalet plastikowych oraz ich regeneracja, ale także skup-odbiór odpadów z tworzyw sztucznych. Działalność firmy Az-Plast charakteryzują niskie ceny, najwyższa jakość oraz szybka realizacja przyjętych zleceń.
Spawanie i zgrzewanie tworzyw sztucznych to czynność łączenia na gorąco elementów, która wymaga profesjonalnych umiejętności i doświadczenia. Z tego powodu warto skorzystać z usług oferowanych przez firmę, dzięki którym można liczyć chociażby na naprawę uszkodzonych plastikowych skrzyniopalet, które są wykorzystywane chociażby w przemyśle drobiarskim, rybnym, czy też rolno-spożywczym. Wykonywane naprawy i renowacje są przeprowadzane sumiennie i solidnie, ze szczególną dbałością o trwałość zgrzewanych fragmentów, a także zachowanie ich pierwotnego wyglądu.

Kontakt

Ulica: Diamentowa 19

Kod: 14-100

Miejscowość: Ostróda

http://az-plast.pl/

E-mail: zenon.gnatowski@op.pl

Tel.: 602-504-192


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Zapraszam do skorzystania ze swoich usług. Jako DJ bardzo chętnie zajmę się prowadzeniem Waszych imprez. Gram na weselach, imprezach firmowych, imieninach, urodzinach oraz innych imprezach, które będz...

Intprojekt

Jeśli poszukują Państwo firmy, która projektuje proste lub rozbudowane systemy wizyjne, zapraszamy na stronę. Dla nas to pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet wymagających...