Katalog firm

Autolis

Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą skorzystać z lotniska w Gdańsku, a nie mają własnego auta. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo niezawodne samochody pięcioosobowe, siedmioosobowe i dziewięcioosobowe. Zapewniamy najlepsze ceny w Gdańsku.

Wynajem pojazdów

Wielu Polaków odwiedza Gdańsk zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Wtedy natomiast potrzebują sprawdzonego i niezawodnego środka lokomocji. I właśnie dla nich stworzyliśmy naszą wypożyczalnię samochodów. Dbając o komfort i czas naszych klientów, nasza wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko podstawia wybrane auto prosto na lotnisko w Gdańsku Rębiechowie.
Wystarczy jedynie wcześniej zarezerwować dany samochód, co jest naprawdę proste. Tym sposobem osoby przylatujące do Gdańska mogą cieszyć się autem w świetnym stanie technicznym, które bezpiecznie zawiezie je do celu. A po więcej informacji na temat naszej oferty zapraszamy na naszą stronę internetową autolis.com.pl. Znajduje się tam cennik naszej oferty i lista samochodów, które oddajemy do dyspozycji klientów. Lista - dodajmy - bardzo szeroka.
Można spotkać na niej m.in. takie samochody jak Toyota Yaris, Opel Astra, Ford Focus, Skoda Octavia i Opel Zafira. Wszystkie w idealnym stanie technicznym i przygotowane do jazdy.

Kontakt

Ulica: Juliusza Słowackiego 186

Kod: 80-001

Miejscowość: Gdańsk

http://www.autolis.com.pl/

E-mail: autolis@wp.pl

Tel.: 602-250-220