Katalog firm

Auto Planet

Skupujemy auta na terenie województwa łódzkiego oraz z pozostałej części naszego kraju. Oferujemy Wam wycenę aut przez telefon. Wystarczy się tylko z nami skontaktować a my zaproponujemy Wam bardzo uczciwą cenę za Wasz pojazd. Nie będziecie musieli długo czekać na nasze przybycie, ponieważ każdą transakcję staramy się załatwić najszybciej jak się da.

Skup samochodów

Nasz skup aut Łódź to jeden z liderów rynku. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, niezwykle profesjonalne, ale i po prostu życzliwe podejście do klienta. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania, doradzamy. Po drugie, konkretność. W przypadku każdego klienta zależy nam na tym, by wszystko przebiegło jak najszybciej.
To dlatego wycenę swojego samochodu klient poznaje już w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej. Dzięki temu od samego początku klient doskonale wie, co możemy mu zaoferować. Po trzecie, bardzo dobre warunki finansowe. Ujmując rzecz wprost - wyceniamy samochody w bardzo uczciwy sposób. Klient słyszy więc od nas wycenę auta, która dokładnie odpowiada jego wartości. To natomiast oznacza, że w proponujemy najlepsze stawki na rynku.
Takie, których nasi klienci nie otrzymają ani poprzez ogłoszenie w serwisie aukcyjnych, ani od konkurencyjnych skupów samochodów. A po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową auta-skupujemy.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Kontakt

Ulica: Aleksandrowska 210

Kod: 91-147

Miejscowość: Łódź

http://www.auta-skupujemy.pl/

E-mail: skupaut10@wp.pl

Tel.: 660-778-003