Katalog firm

AT Górscy

Pewnie, że fotografia rodzinna cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza w aspekcie sesji ciążowej czy też sesji komunijnej, warto jednak w odpowiedni sposób podejść do jej wykonania. Oznacza to skorzystanie z pomocy nie tylko doświadczonego, ale również dysponującego niezbędnymi umiejętnościami fotografa, dla którego stworzenie takich zdjęć będzie zadaniem jakiemu sprosta.

Fotografia ślubna

Często mówi się, że w życiu najpiękniejsze są chwile. Patrząc w szerszym kontekście nierzadko przyznajemy sami przed sobą, że jest w tym sporo prawdy. Jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka jest z pewnością ślub. To niezapomniane wydarzenie, do którego przygotowujemy się wiele miesięcy wcześniej. Chcemy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Ten szczególny dzień niemal każda para młoda chce uwiecznić na zdjęciach. Nic dziwnego, ponieważ powrót do wspomnień w przyszłości może być emocjonujący. Będąc na etapie przygotowań warto wiedzieć, że fotografia ślubna Łódź nie powinna być traktowana na równi z codziennymi zdjęciami. Narzeczeni muszą mieć pewność, że zrobione zdjęcia będą najwyższej jakości. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę fotograficzną.
Zajmujemy się wykonywaniem najwyższej jakości zdjęć nie tylko podczas ceremonii ślubu i wesela. Nasza oferta obejmuje również dokumentację błogosławieństwa. Co więcej, wykonamy dla Państwa piękna sesję plenerową, która w zależności od upodobań może zostać wykonana również za granicą.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985