Katalog firm

Kategorie


Amigodental

Firma Amigodental zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług stomatologicznych. Osoby, które szukają nowoczesnej placówki, znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Dzięki wykorzystaniu sprzętu najwyższej jakości, zabiegi prowadzone są bardzo komfortowo. Ponadto, fachowa wiedza specjalistów przekłada się na niesamowite efekty pracy.

Tomograf zębów

AmigoDental to wysokojakościowe usługi stomatologiczne świadczone przez najlepszych lekarzy z branży. Usługi dedykowane są dla osób w każdym wieku, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala poradzić sobie z nawet najbardziej zaawansowaną chorobą uzębienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało sprawnie, solidnie i bezproblemowo. Szanujemy zdrowie naszych pacjentów, a proponowane przez nas rozwiązania są idealnie dopasowane do ich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się m.in. stomatologia dziecięca, stomatologia zachowawcza, chirurgia szczękowa, usuwanie zębów, leczenie kanałowe, a także wiele więcej. Tomograf zębów Łódź - badanie trwa zaledwie kilka sekund. Czytelne wyniki otrzymujemy już po kilku minutach. Jest to ogromne wsparcie podczas leczenia silnych dolegliwości bólowych.
Pacjent może mieć problemy z określenie, który ząb go naprawdę boli. Szybki i sprawnie dowiadujemy się, który obszar odpowiada za promieniujący ból. Dzięki temu możemy podjąć się bezbłędnego i skutecznego leczenia.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102