Katalog firm

Alma

Firma Handlowo Usługowa Alma zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkich, którzy chcą wypożyczyć profesjonalny sprzęt budowlany, sprzęt ogrodniczy lub też sprzęt spalinowy. Zapraszamy Was do nawiązania z nami kontaktu. Zaoferujemy Wan najlepsze warunki cenowe. Zapraszamy wszystkich mieszkańców z Ełku i okolic.

Wynajem elektronarzędzi

Firma z wieloletnim stażem, od dziesięcioleci zajmująca się z powodzeniem wypożyczaniem elektronarzędzi z siedzibą w mieście Ełk. Zajmuje się obsługą zarówno dużych, wielkogabarytowych inwestycji, jak i wypożyczaniem sprzętu prywatnym osobom, które akurat planują remont mieszkania czy budowę garażu.
Na swoim wyposażeniu wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk posiada właściwie każdy rodzaj sprzętu, przydatny w budownictwie. Szeroki asortyment dostępnych produktów jest pogrupowany w odpowiednie kategorie, aby ułatwić klientowi znalezienie potrzebnych mu narzędzi. W magazynach firmowych można znaleźć między innymi narzędzia do układania i konserwacji betonu, takie jak buławy wibracyjne, zacieraczki spalinowe czy betoniarki dwukołowe. Szeroki wybór agregatów prądotwórczych dostosowanych zarówno do narzędzi działających pod napięciem 235 V jak i pod 380V.
Dla osób planujących remonty indywidualne do wyboru jest wiele wiertarek, wiertarko- wkrętarek, przenośnych pił tarczowych czy mieszarek do zaprawy. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574


Podobne firmy

AZ-PLAST

AZ-PLAST to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca usługi związane ze spawaniem i zgrzewaniem tworzyw sztucznych. Polityką przedsiębiorstwa są niskie ceny i szybki czas realizacji...

Securit VIP

Poszukują Państwo prywatnego detektywa z Łodzi? Zapraszamy na stronę, gdzie przedstawiamy szczegóły naszej oferty. Firma Securit VIP to profesjonalna agencja ochrony, a jednocześnie biuro detektywisty...