Katalog firm

Alkor Yacht Czarter

Z wielką przyjemnością firma Alkor oferuje Wam wynajem jachtów motorowych w atrakcyjnych cenach. Dzięki nam możecie wyruszyć na wspaniałą przygodę po mazurskich jeziorach, które będą stały przed Wami otworem. Nasze jachty są doskonale wyposażone, dlatego śmiało możecie nimi wyruszyć na wspaniały rejs.

Czarter jachtów motorowych

Wakacje to czas, który powinien być spędzony na relaksie i wypoczynku. Nie ma lepszego miejsca na udany wypoczynek niż Mazury, pełne wspaniałych widoków i pięknych jezior.
Najlepszym sposobem na to, aby naprawdę docenić jezioro jest wynajem jachtu, który umożliwi podróże po wodzie. Jeżeli kogoś interesuje czarter jachtów motorowych Mazury są siedzibą wielu profesjonalnych firm, które w swojej ofercie posiadają jachty różnych marek. Wśród nich jest także firma Alkor Yacht Czarter. Firma ta umożliwia nie tylko wynajem standardowych jachtów, ale także wynajem bez patentu. Pracownicy firmy z całą pewnością pomogą w przeszkoleniu w podstawach obsługi jachtu, tym samym zapewniając bezpieczeństwo dla każdego z klientów. Sprawia to, że każdy może cieszyć się doświadczeniem, jakim jest podróż jachtem po wodzie.
Firma Alkor Yacht Czarter to zatem firma, z której usług powinien skorzystać każdy, kto postanowi wybrać się na wymarzone wakacje. Podróż jachtem po jeziorze to jedno z najwspanialszych okazji życiowych! Sprawdź naszą ofertę na stronie http://www.alkor-yachtczarter.pl/.

Kontakt

Ulica: Bogaczewo 14

Kod: 11-500

Miejscowość: Giżycko

http://www.alkor-yachtczarter.pl/

E-mail: biuro@alkor-yachtczarter.pl

Tel.: 502-081-723