Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Potrzebujesz usług adwokata? Szukasz kogoś kto pomoże Ci podczas rozprawy sądowej? Nasza kancelaria podejmuje wszelakie sprawy jakie mogą odbywać się w sądzie zaczynając od rozpraw majątkowych jak i zarówno wszelakich pozwów sądowych. Nie czekaj już dłużej i umów się lub zadzwoń do naszej kancelarii już teraz!

Sprawy spadkowe

Znany i ceniony łódzki adwokat Piotr Nawocki specjalizuje się m.in. w prawie pracy, sprawach rozwodowych i spadkowych. Jego kancelaria mieści się w Łodzi, w Teofilowie w jednym z wielu biurowców okolicznych, zajmowanych przez łódzkich przedsiębiorców, księgowych i doradców podatkowych.
Swoją wiedzę, pomoc i pełne zaangażowanie przekłada na wszystkie prowadzone sprawy, o czym głośno mówią jego liczni młodsi i starsi, ale zawsze zadowoleni klienci. Oferuje indywidualne porady prawne w formie konsultacji; sporządzanie opinii i analiz w formie pisemnej; czy też udział w negocjacjach, w tym zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych.
Nasz doświadczony adwokat spadek Łódź ma też w swojej ofercie porady za pośrednictwem internetu tzw. e-porady, gdzie każdy, nawet z dalekiej odległości może skorzystać z tych usług.
Warto zajrzeć na ciekawą stronę internetową: http://adwokat-piotrnawocki.pl, na której m.in. możemy dostać odpowiedzi na nurtujące nas pytania na temat spadku, prawa do zachowku, czy testamentu w zakładce: poradnik.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Kancelaria Wodo

Pewnie, że warto korzystać z usług renomowanej kancelarii adwokackiej, zwłaszcza takiej jak nasza która już niejednokrotnie pomogła w prowadzeniu spraw czy reprezentowaniu naszych klientów. Jest to id...

Justyna Szondelmajer

Jeśli chcą Państwo uzyskać profesjonalną poradę prawną w Łodzi, zapraszamy na stronę. Od wielu lat udzielamy merytorycznego wsparcia z każdej dziedziny prawa. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nasz...