Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Potrzebujesz usług adwokata? Szukasz kogoś kto pomoże Ci podczas rozprawy sądowej? Nasza kancelaria podejmuje wszelakie sprawy jakie mogą odbywać się w sądzie zaczynając od rozpraw majątkowych jak i zarówno wszelakich pozwów sądowych. Nie czekaj już dłużej i umów się lub zadzwoń do naszej kancelarii już teraz!

Prowadzenie spraw karnych

Nasza kancelaria adwokacka reprezentuje swoich klientów nie tylko na etapie postępowania przygotowawczego, ale również na etapie postępowania sądowego i wykonawczego. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprawach karno-skarbowych. Większość spraw karno-skarbowych ma złożony charakter, dlatego też warto skorzystać z specjalistycznej wiedzy.
Doświadczony prawnik od spraw karnych w Łodzi pomoże Państwu wygrać nawet najtrudniejsze sprawy. Pamiętać należy o tym, że w dzisiejszych czasach sankcje karne należą tak naprawdę do najbardziej dotkliwych sankcji, które mogą zastosować odpowiednie organy Państwa. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy i duże korporacje. Jeżeli potrzebny jest Państwu skuteczny obrońca w sprawach karnych, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami.
Nasze porady prawne skierowane są także dla tych osób i firm, których interesy zostały naruszone przestępczym działaniem osób trzecich. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego internetowego poradnika z którego mogą Państwo dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na stronie http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/sprawy-karne/.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeśli chcą Państwo uzyskać profesjonalną poradę prawną w Łodzi, zapraszamy na stronę. Od wielu lat udzielamy merytorycznego wsparcia z każdej dziedziny prawa. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nasz...

Kancelaria Wodo

Pewnie, że warto korzystać z usług renomowanej kancelarii adwokackiej, zwłaszcza takiej jak nasza która już niejednokrotnie pomogła w prowadzeniu spraw czy reprezentowaniu naszych klientów. Jest to id...