Katalog firm

Abaco

Abaco to najlepsze biuro rachunkowe, które działa na terenie Łodzi. Do swojego biura rachunkowego chętnie przyjmujemy male firmy oraz większe przedsiębiorstwa. Chętnie poprowadzimy dla Was Wasze księgi rachunkowe. Z nami Wasza rachunkowość będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Usługi księgowe

Strona http://www.abacosc.pl/ pozwala każdemu przedsiębiorcy na wynajęcie usług kadry wykwalifikowanych księgowych działających w ramach firmy Abaco. Biuro rachunkowe Łódź posiada wieloletnie tradycje związane z działalnością w sektorze usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lata rzetelnej pracy pozwoliły tej firmie na uzyskanie wysokiej renomy na rynku lokalnym oraz stworzenie całkowicie unikatowej oferty dla łódzkich przedsiębiorców. Oprócz tradycyjnej możliwości wynajęcia księgowego do prowadzenia ksiąg rachunkowych, abacosc.pl oferuje też rozliczenia podatków związanych z zagranicznymi przedsiębiorstwami i inwestycjami. Księgowi Abaco podejmują się też rozliczania WDT oraz WNT, jak i przychodów z eksportu i importu dóbr.
Jest to szczególnie pożądana cecha, gdy coraz więcej właścicieli firm przenosi swoje biznesy na zagraniczne rynki. Spośród pomniejszych usług oferowanych na abacosc.pl szczególnie rzuca się w oczy możliwość wynajęcia reprezentanta do kontaktu z instytucjami państwowymi.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607-128-538


Podobne firmy

Ergo Hestia

Lubelski oddział STU Ergo Hestia to kompleksowa oferta ubezpieczeniowa. Dbamy o ochronę zdrowia, życia, pojazdów i wielu innych dóbr. Oferujemy atrakcyjne, zróżnicowane pod względem zakresu, pakiety u...