Katalog firm

Kategorie


4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku położona jest we Wrocławiu, w malowniczym miejscu, gdzie można spokojnie zjeść obiad czy kolację. Lokal, jaki oddajmy do Państwa dyspozycji jest w pełni klimatyzowany, a w tle gra miła i nastrojowa muzyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Restauracje

Restauracja 4 Pory Roku to niewielka, kameralna restauracja zlokalizowana w pięknym mieście Wrocław. Lokal ten położony jest w ustronnym miejscu nad Odrą. Restauracja charakteryzuje się przytulną, domową atmosferą, w której dużą rolę odgrywa nastrojowa muzyka. Lokal jest klimatyzowany, przeznaczony dla osób niepalących. W restauracji mile widziane są rodziny z dziećmi na które czekają kosze zabawek.
Restauracja posiada też ogródek letni w którym dla dzieci postawiono niewielki domek. W restauracji odbywają się również różne imprezy okolicznościowe. Jeśli zastanawiasz się jakie restauracje Wrocław będą w stanie zorganizować Twoje niewielkie wesele lub chrzciny Twojego dziecka, zapoznaj się z ofertą restauracji 4 Pory Roku. Serwowane są tu dania kuchni europejskiej do przyrządzenia których używa się tylko sezonowych, regionalnych produktów. Fakt ten został doceniony i otrzymał certyfikat dziedzictwa kulinarnego. W restauracji do każdego posiłku można spróbować wyśmienitego wina, również z regionalnej winnicy ADORIA.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Malaga

Zorganizowanie przyjęcia weselnego jest dużym wyzwaniem. To organizacja nie tylko miejsca, lokalu, oprawy muzycznej. Przede wszystkim strategiczne przedsięwzięcie, które wymaga czasu i zaangażowania....

Karczma Bida w Lublinie

Wszyscy z Państwa, które cenią sobie wyrafinowane dania kuchni staropolskiej, a także odpowiadający im klimat, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji pod nazwą Karczma Bida. To właśn...