Katalog firm

Kategorie


4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku położona jest we Wrocławiu, w malowniczym miejscu, gdzie można spokojnie zjeść obiad czy kolację. Lokal, jaki oddajmy do Państwa dyspozycji jest w pełni klimatyzowany, a w tle gra miła i nastrojowa muzyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Restauracje

Restauracja 4 Pory Roku to niewielka, kameralna restauracja zlokalizowana w pięknym mieście Wrocław. Lokal ten położony jest w ustronnym miejscu nad Odrą. Restauracja charakteryzuje się przytulną, domową atmosferą, w której dużą rolę odgrywa nastrojowa muzyka. Lokal jest klimatyzowany, przeznaczony dla osób niepalących. W restauracji mile widziane są rodziny z dziećmi na które czekają kosze zabawek.
Restauracja posiada też ogródek letni w którym dla dzieci postawiono niewielki domek. W restauracji odbywają się również różne imprezy okolicznościowe. Jeśli zastanawiasz się jakie restauracje Wrocław będą w stanie zorganizować Twoje niewielkie wesele lub chrzciny Twojego dziecka, zapoznaj się z ofertą restauracji 4 Pory Roku. Serwowane są tu dania kuchni europejskiej do przyrządzenia których używa się tylko sezonowych, regionalnych produktów. Fakt ten został doceniony i otrzymał certyfikat dziedzictwa kulinarnego. W restauracji do każdego posiłku można spróbować wyśmienitego wina, również z regionalnej winnicy ADORIA.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Wszyscy z Państwa, które cenią sobie wyrafinowane dania kuchni staropolskiej, a także odpowiadający im klimat, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji pod nazwą Karczma Bida. To właśn...

Grupa CCSS

Potrzebujesz wsparcia przy zorganizowania przyjęcia? Grupa CCSS Polska zajmuje się logistyką ważnych wydarzeń. Zapewnia organizację lokalu, kateringu oraz atrakcji na każdy rodzaj przyjęcia. Podchodzi...